Skanery 3D stomatologiczne

Skanery 3D znajdują coraz szersze zastosowanie w gabinetach i klinikach dentystycznych. Ze względu na swoją dokładność i precyzję stanowią również ogromne ułatwienie w codziennej pracy protetyków. Protetyka i stomatologia to profesje, które wymagają ogromnej dokładności w działaniu, dlatego skanery 3D w sposób naturalny stały się doskonałym narzędziem pracy, które otworzyło nowe możliwości dla stomatologów i protetyków. Skanery zostały wyposażone w intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie Scan App, które pozwala na błyskawiczne uzyskanie modeli 3D. To właśnie połączenie precyzji, dokładności i funkcjonalności z intuicyjnością i prostotą pozwala na tak szerokie zastosowanie skanerów 3D w profesjach tak bardzo wymagających jak stomatologia czy protetyka.

Skanery, które posiadamy w naszej ofercie są przede wszystkim szybkie, precyzyjne, a także pozwalają na skanowanie kilku modeli jednocześnie. Ta innowacyjna technologia pozwala na wykonywanie pracy stomatologów i protetyków szybciej i sprawniej niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej, bez ryzyka, że pomiary okażą się niedokładne, a w wyniku tego – bezużyteczne. Nie bez znaczenia pozostaje również estetyka oferowanych rozwiązań – skanery 3D https://vpi-polska.pl/ stomatologiczne mają nowoczesny design, co pozwala na podniesienie prestiżu Twojego salonu, a tym samym – na zwiększenie zaufania klientów.

Pamiętajmy, że pacjenci w bardzo dużej mierze zwracają uwagę na to, czy sprzęt, który wykorzystywany jest w placówkach wygląda profesjonalnie. Skanery 3D do zastosowania w stomatologii, jakie znaleźć można w ofercie firmy VPI Polska to najwyższej jakości produkty, które powstały z dbałością o każdy szczegół. Skaner 3D DOF EDGE to uniwersalne narzędzie pracy, które pozwala na skanowanie części antagonistycznych oraz mikromodeli. Posiada także specjalistyczne mocowanie, które idealnie sprawdzi się przy skanowaniu modeli gipsowych bez użycia środków adhezyjnych. Skanery 3D stomatologiczne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu oferujemy w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zależy nam na dostarczaniu rozwiązań dla branży, które naprawdę ich potrzebują – szybko i profesjonalnie.