Maski BDSM

Gadżety erotyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie chcą eksperymentować i są w swoich działaniach coraz odważniejsi. Na początku dostępne były tylko gadżety proste jak dildo, wibratory, proste przebrania. Obecnie miłośnicy mocniejszych, bardziej intensywnych wrażeń, czyli między innymi fani BDSM, mają w czym wybierać. Kneble, zaciski, uprzęże, obroże i smycze, to tylko mały ułamek tego, co mogą kupić w sexshopie czy sklepie internetowym z seksgadżetami do roleplayu. Odkrywając tajniki dyscypliny podczas stosunku, warto spróbować maski BDSM, która z pewnością przyniesie kolejne intensywne doznania.

CO TO SĄ MASKI BDSM?

Maski BDSM różnią się od tych z przebrania seksownego króliczka, czy pięknych koronkowych dzieł, które są zwieńczeniem romantycznego wieczoru. Zazwyczaj zrobione są ze skóry i latexu, choć wykorzystuje się również do ich produkcji poliester, lack czy datex. Wykonane są w różny sposób, jedne zakrywają tylko część twarzy. Widoczne są w nich oczy i usta. Istnieją też takie, w których można używać mechanizmów jak zamki błyskawiczne, zatrzaski i klamry. Ostatnia kategoria mieści w sobie maski bez żadnych otworów, zazwyczaj z wbudowanym wewnętrznie kneblem uniemożliwiającym wydawanie dźwięków. Taką maskę zazwyczaj ubiera osoba uległa.

JAK WYBRAĆ MASKĘ BDSM?

Należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Powinna być ona zrobiona z jak najlepszych materiałów. Ważne jest odpowiednie uszycie, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo. Dobór detali również jest istotny, nie można pozwolić, aby w takiej masce na przykład zaciął się zamek błyskawiczny. Warto korzystać ze stron dedykowanych osobom związanym z BDSM, które mają dokładne opisy swoich produktów. Stopniowanie wrażeń jest istotne – dla początkujących domin i uległych polecane są maski typu „kominiarki” bez dodatkowych funkcji, tak aby użytkownik miał szanse przyzwyczaić się do nowego gadżetu. Z czasem można próbować spełniać swoje kolejne fetysze.

Maska BDSM z pewnością doda pożądanego przez niektórych klimatu w sypialni. Są elementem, który powinna mieć w swojej kolekcji każda osoba związana z sado-maso.