źródł: pixabay.com/minh1857

W co ubrać się latem na motor?

W co się ubrać na motocykl latem? Sam uwielbiam jeździć na motocyklu przez cały rok. Nie jestem jednak osobą, która lubi, gdy jest mi naprawdę zimno lub naprawdę gorąco, gdy jestem na motocyklu.

Mamy kilka opcji do jazdy latem

Opcja pierwsza to pełne skóry. Nie tylko wyglądam są świetnie, ale również będą ciepłe, a jeśli masz wypadek, jesteś chroniony przed otarciami. Minusem jest to, że może się zrobić dość gorąco, jeśli utkniesz w ruchu lub jeśli po prostu będziesz jechał w dół autostrady na pełnej prędkości. Dlatego najlepiej jest mieć otwarty daszek i pozwolić na przepływ powietrza przez kask. Możesz również zdjąć rękawice i rozpiąć kombinezon, aby przepuścić trochę powietrza.

Druga opcja to kurtka z siatki, spodnie pod spodem i para rękawic. Sam lubię materiały GoreTex. GoreTex (wykonany przez W. L Gore & Associates) to materiał, który przepuszcza bardzo mało pary wodnej, jednocześnie blokując wiatr i deszcz. Materiał ten doskonale utrzymuje suchość przez cały czas, jednocześnie pozwalając na przepływ powietrza pomiędzy skórą a materiałem ubrania, umożliwiając ucieczkę ciepła z ciała w bardzo gorące dni. Sprawdź portal onetrace.pl i poznaj motoryzacyjne nowinki.