Poznaj gadżety, które sprawdzą się podczas podróży z dziećmi autem

Bycie rodzicem to trochę jak bycie superbohaterem. Masz nadludzką siłę, potrafisz przeskakiwać wysokie budynki jednym susem i masz całą galerię złoczyńców, którzy zagrażają Tobie i Twoim bliskim.

Kiedy podróżujesz z dziećmi, może się zdarzyć wiele nieoczekiwanych sytuacji. Nie chcesz mieć ze sobą przez cały czas ogromnej torby, co pozostawia Ci tylko kilka opcji: zabrać minimum i mieć nadzieję, że nic więcej nie będzie Ci potrzebne, albo zabrać masę rzeczy, które prawdopodobnie nie będą używane. Więcej treści zaoferuje Ci strona printure.pl

Przenośny odtwarzacz DVD ze słuchawkami

Jeśli Twój samochód ma wejścia aux, możesz rozważyć zakup gadżetu, który umożliwia odtwarzanie filmów DVD przez samochodowy zestaw stereo. Jednym z przykładów jest Audio Pro Add-On Kit (szybkie wyszukiwanie w Google pozwoli znaleźć kilka innych). Ten konkretny zestaw zawiera adapter, który pasuje do zapalniczki samochodowej, odtwarzacz DVD i dwa zestawy słuchawek, dzięki czemu każdy w samochodzie może oglądać swój film w tym samym czasie. Jest to również świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą obejrzeć film, nie budząc śpiącego dziecka!

Mini telewizor dla rozrywki na tylnym siedzeniu

Dla rodzin wielodzietnych czasami pomocne jest, aby na każdym siedzeniu były inne rzeczy. Niezależnie od tego, czy chodzi o dwa różne filmy, czy system gier na przednim i tylnym siedzeniu, urządzenie, które pozwala każdemu dziecku wybrać, co chce robić, może sprawić, że wszyscy będą zadowoleni.