Płatność kartą w taxi w Krakowie

Źródło: https://krakow.ekotaxi.pl/

Płatność kartą w taxi w Krakowie może się wydawać czymś oczywistym. Rozliczenia bezgotówkowe są już bardzo popularne i objęły właściwie cały rynek handlowo-usługowy. Realia pokazują jednak, że część korporacji taksówkarskich nadal nie udostępnia takiej opcji nawet w największych miastach. Na szczęście nie musisz się o to obawiać, wybierając pojazdy Eko Taxi. Dzięki nam możesz cieszyć się wysokiej jakości usługami, a przy tym zapłacić za nie wygodnie, nie martwiąc się o odpowiednią ilość gotówki w portfelu.

Szukasz taxi w Krakowie z opcją płatności kartą? Wybierz Eko Taxi!

Płatność kartą w taxi w Krakowie na pewno będzie możliwa, jeśli zdecydujesz się na przejazdy z Eko Taxi Kraków. W ramach dogodnych rozliczeń w naszej firmie, nie musisz mieć ze sobą gotówki, ponieważ obsługujemy również płatności bezgotówkowe. Taksówkę możesz zamówić, dzwoniąc pod numer 12 644 22 22. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Nasza oferta

W Eko Taxi oferujemy przede wszystkim sprawdzone, a przy tym tanie przejazdy taksówkami po Krakowie oraz okolicach. Spokojnie dojedziesz z nami również do miejscowości podmiejskich czy choćby na tutejsze lotnisko. Ze stawkami za poszczególne taryfy możesz się zapoznać w cenniku na naszej stronie. Oprócz standardowych przejazdów proponujemy również wiele innych usług. Bardzo pomocne mogą się okazać zakupy na telefon przez całą dobę, które kierowcy dowiozą pod określony adres. Przydaje się to szczególnie mieszkańcom tego miasta, choćby w sytuacji, gdy nagle zabrakło jakichś produktów. Gdy potrzebujesz je szybko uzupełnić, a samemu nie możesz wyjść do sklepu, bo masz na głowie inne zajęcia, z pomocą przyjdzie Eko Taxi. Oprócz tego oferujemy monitorowany przewóz dzieci, obsługę imprez czy różnego rodzaju zlecenia indywidualne. Poza możliwością wygodnego zamawiania usług telefonicznie, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej Eko Taxi.