PARAMETRYCZNY CAD – JAKI PROGRAM WYBRAĆ?

W pracy każdego zespołu projektowego, który nastawiony jest na podniesienie efektywności oraz precyzyjne wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów niezwykle ważny jest parametryczny cad. Jednym z dostępnych na rynku programów, któremu warto poświęcić uwagę jest IRONCAD, który coraz częściej stanowi pierwszy wybór wśród osób, które chcą tworzyć jak najbardziej efektywne projekty 3D.

Tym co wyróżnia IRONCAD spośród innych, dostępnych na rynku jest to, że ten program cad 3D wyposażony jest w translator plików. Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie zaimportowanie projektów 3D bez utraty ich pierwotnej struktury. Poza tym, to co niezwykle ważne przed podjęciem decyzji zakupowej to w wielkim skrócie zagadnienie: Ironcad opinie użytkowników, którzy jako główne zalety wskazują możliwość wykorzystania bezpłatnego 14-dniowego okresu testowego, a następnie możliwość wykupienia wieczystej licencji zamiast miesięcznej subskrypcji.

Przy zakupie programu warto zwrócić również uwagę na to, aby bez trudu można było wzbogacić go o bardziej specjalistyczne rozszerzenia. W przypadku IRONCAD istnieje możliwość rozszerzania wyjściowej, zaawansowanej wersji o różne dodatki. Woodlab Cad pozwala na korzystanie z pokaźnych zasobów bibliotek i generatorów, które znacząco skracają czas projektowania mebli.

Duży potencjał niesie za sobą również onecnc czyli program, który jest wsparciem procesów zarówno wytwarzania, jak i projektowania. Do jego największych zalet można zaliczyć to, że oferuje całościowe i zintegrowane rozwiązania, nie jest ograniczony do obsługi określonej liczby formatów, a także pozwala na maksymalizację wydajności i optymalizację, nie tylko narzędzi, ale także całego procesu powstawania projektu.