Jakie kosmetyki wziąć w podróż samolotem?

Więc masz zamiar wyruszyć na lotnisko na długi weekend lub tygodniową podróż służbową i nagle przypominasz sobie, że nie spakowałeś jeszcze swojej torby do makijażu. Co przynosisz? Co zostawiasz na później? (Jeśli pakujesz się na dłuższą podróż, to zawsze jest dobry pomysł, aby zachować dodatkowy zapas wszystkiego w domu w razie nagłego wypadku, ale to inna historia). Oto kilka rzeczy, o których możesz pomyśleć, zastanawiając się nad swoją listą pakowania:

 

-Wyrzuć wszystko, co wymaga osobnego pędzelka lub aplikatora. Pomyśl o cieniach do powiek, płynnych eyelinerach i innych płynach lub żelach, tuszach do rzęs itp. Jeśli nie ma w zestawie własnego pędzelka, prawdopodobnie nie warto go zabierać.

 

-Pomyśl o tym, ile miejsca wszystko zajmie. Czy są jakieś przedmioty, które są wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeniach? Możesz być zaskoczony, co się zmieści!

 

-Postaraj się znaleźć sposoby na przyniesienie produktów wielofunkcyjnych. Na przykład, jeśli chcesz zabrać ze sobą róż do policzków i bronzer, kup produkt, który łączy oba te produkty w jednym kompakcie – pozwoli to zaoszczędzić miejsce i wagę!

 

-Zastanów się nad potrzebami swojej skóry. Jeśli w czasie podróży będzie bardzo ciepło lub jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, możesz wziąć potrzebne kremy. Więcej na: diysy.pl