Endermologia W Krakowie

Źródło: https://czarnowiejskaestetic.pl/

Najważniejsze informacje o zabiegu endermologii na twarz i ciało w Krakowie

Zabieg endermologii na twarz i ciało to usługi znajdujące się w ofercie naszego salonu Czarnowiejska Estetic w Krakowie. Zabieg polega na stymulacji fibroblastów, czyli komórek tkanki łącznej, będących ważnym składnikiem skóry właściwej. Produkują one kolagen i elastynę, które odpowiadają za prawidłową gęstość, elastyczność i jędrność naskórka. Ponadto zabieg pobudza krążenie i przyspiesza metabolizm komórkowy, poprzez uciskanie i fałdowanie wybranych partii ciała, co przyczynia się do zmniejszenia cellulitu i obrzęków oraz wspiera spalanie tłuszczu.

Urządzenie do masażu podciśnieniowego

Sprzęt, który wykorzystujemy do przeprowadzania zabiegów, składa się z komory ssącej oraz sterowanej komputerowo głowicy, wyposażonej w dwie rolki, które pracują niezależnie od siebie, pobudzając zewnętrzną i wewnętrzną warstwę skóry. Procedura trwa około 40 minut i nie powoduje dyskomfortu, a zastosowanie podciśnienia przerywanego sprawia, że będziesz mógł się zrelaksować w trakcie zabiegu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się poddać zabiegowi tylko na twarz, czy całe ciało, wykonamy go przy pomocy takiego samego urządzenia. Jednak przy doborze intensywności masażu oraz wielkości głowicy weźmiemy pod uwagę potrzeby danego miejsca oraz Twój komfort.

Zabieg na ciało

Zabieg może być przeprowadzany na prawie każdej powierzchni ciała, np. udach, brzuchu, ramionach czy pośladkach. Przed przystąpieniem do procedury pacjent nakłada bieliznę jednorazową oraz specjalny kombinezon, wykonany z materiału, który chroni skórę przed ewentualnymi urazami mechanicznymi, zaciąganiem włosków czy podszczypywaniem. Dzięki temu masaż odbywa się szybko i sprawnie przy jednoczesnej trosce o higienę i intymność pacjenta.