Cegły z Kraśnika – produkty najwyższej klasy

Czerwona cegła zawsze cieszyła się dużą popularnością. Ta sytuacja nie zmieniła się na przestrzeni lat. Od wieków wyrabia się ją w sposób ręczny. To doskonały i sprawdzony produkt o cennych właściwościach praktycznych, ale i dekoracyjnych. Cegły Kraśnik dostępne są w różnych odcieniach. Istnieje możliwość wyboru odcienia odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta.

Uniwersalność cegły czerwonej

Nikogo nie trzeba przekonywać, że cegła czerwona jest sprawdzonym materiałem budowlanym. Wykorzystuje się ją do rekonstrukcji starych i zabytkowych budowli, ale i nowoczesnym obiektów. Na tym polega jej uniwersalność i wszechstronność. W stosunku do innych materiałów budowlanych, cegła Kraśnik jest bezkonkurencyjna. Budynki ceglane posiadają o wiele więcej zalet niż wybudowane z wielkich płyt, jak np. bloki mieszkalne.

Wśród wielu manufaktur rzemiosła ceglanego wyróżnia się cegielnia w Kraśniku, posiadająca długą historię. Cegła Kraśnik znana jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wielu klientów od lat składa zamówienie na cegłę lubelską z Kraśnika. Precyzja wykonania cegły, jej niezawodność wielokrotnie przekonały klientów, że wybór tego produktu nie ma sobie równych.

Specyfika i ponadczasowość cegły czerwonej

Fakt, że z cegły czerwonej korzysta się od wieków w budownictwie jest najlepszym argumentem przemawiającym za korzyściami płynącymi z używania tego materiału budowlanego. Cegły Kraśnik produkuje się wedle sprawdzonej receptury. Cegły w różnych odcieniach zamawiane są do realizacji różnych projektów – rekonstrukcji, odbudowy starszych obiektów i bardzo nowoczesnych. Z biegiem lat cegła czerwona zyskuje na popularności. Mówi się nawet o renesansie budownictwa ceglanego. Budynki wykonane z cegły mają o wiele więcej zalet, niż z płyt czy innych materiałów. Obiekt wybudowany z cegły jest długowieczny i praktycznie niezniszczalny. Budując z cegły, stawia się budowle z myślą o przyszłych pokoleniach. Budownictwo perspektywiczne zawsze bazuje na cegle czerwonej. Dodatkową zaletą tego materiału jest estetyczny wygląd. Stara cegła prezentuje się okazale, stanowi doskonałą dekorację w każdym typie zabudowy – starszym i nowoczesnym