Dom

5 najciekawszych gadżetów do domu

Gadżety do domu to świetny sposób na dodanie wygody i zabawy do swojego życia. Bez względu na to, czy szukasz czegoś, co ułatwi Ci życie, czy czegoś, co zapewni rozrywkę dzieciom, na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Twojego mieszkania. Portal rockethome.pl dostarczy Ci wielu praktycznych informacji. Oto niektóre z najlepszych gadżetów dla domu!

Inteligentny głośnik

To świetny gadżet do domu, ponieważ potrafi tak wiele! Możesz odtwarzać muzykę, słuchać podcastów i audiobooków, zadawać pytania o pogodę, ustawiać timery i alarmy – a nawet sterować innymi urządzeniami w domu. A jeśli masz kilka głośników w różnych pomieszczeniach w domu, będą one również współpracować ze sobą.

Zrobotyzowany odkurzacz

Robotyczny odkurzacz to jedna z tych rzeczy, które wydają się bardzo drogie, ale wcale takie nie są! Posprząta po Tobie, gdy będziesz poza domem – lub gdy będziesz spał w nocy – tak, że gdy wrócisz, wszystko będzie znowu ładnie i schludnie!

Inteligentny dzwonek do drzwi z funkcją wideo

Ten gadżet jest idealny, jeśli mieszkasz sam lub jeśli większość członków Twojej rodziny pracuje w ciągu dnia (lub jedno i drugie!). Dzięki temu dzwonkowi zainstalowanemu na drzwiach wejściowych możesz zobaczyć, kto dzwoni, zanim je otworzysz!

Najciekawsze gadżety dla domu

Wrzucenie ładunku prania do pralki to jedna z tych czynności, których serdecznie nie cierpisz? A gdybyś mógł to zrobić podczas oglądania telewizji? Pralka LG WashBot Turbo+ pierze, suszy i składa ubrania w trakcie ich przewracania w zrobotyzowanym bębnie, który działa samodzielnie lub za pomocą aplikacji na smartfona. Obecnie urządzenie jest dostępne tylko w Korei Południowej, ale miejmy nadzieję, że wkrótce trafi do innych krajów. Dzięki singlezone.pl dowiesz się, jak żyć wygodnie w pojedynkę!