Must Have strony www

Elementy, które powinna zawierać profesjonalna strona internetowa.

Oto kilka najważniejszych elementów dobrej strony www która wpłynie na pozytywne postrzeganie Twoje firmy:

 

 • Widoczne logo oraz slogan firmy

  Pierwsze co powinno dotrzeć do użytkownika to Logo oraz unikalne hasło reklamowe. Powinieneś pokazać potencjalnemu klientowi czym się zajmujesz, oraz że to właśnie Ty świadczysz usługi, których on potrzebuje.

 • Nasza oferta oraz nasze dotychczasowe realizacje

  Wymogiem koniecznym jest szczegółowe i ciekawe przedstawienie oferty naszej firmy. Powinieneś skoncentrować uwagę klienta na wiadomościach, które mogą go zainteresować. Pokaż swój produkt/usługę z najlepszej strony. Bardzo dobrym sposobem są autorskie i unikatowe opisy, które wyróżniają się na tle konkurencji.

  Jeżeli nasza oferta jest rozbudowana warto podzielić ją na kilka podstron, będzie to informacja dla klienta, że wykonujemy wiele usług oraz zwiększymy swoją atrakcyjność dla wyszukiwarek internetowych.

   

 • Aktualna dane kontaktowe oraz oferta

  Nie ma nic gorszego dla klientów niż niekatulany numer telefonu lub przedmioty/usługi ,które nie są już dostępne. Z pewnością klient, który nie będzie mógł się z nami skontaktować wybierze ofertę innej firmy . Strona internetowa musi być stale aktualizowana. O łatwym i szybkim aktualizowaniu strony pisałem w innym artykule Bardzo dobrą praktyką jest umieszczenie na stronie formularza kontaktowego, dzięki któremu klient szybko nawiąże z nami kontakt.

 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych!

  Temat również dokładniej omówiony kilka postów wcześniej. W dzisiejszych czasach jesteśmy ciągle „w zasięgu” smartfonów oraz tabletów, często to właśnie na tych urządzeniach znajdujemy potrzebne nam informacje, dlatego tak ważne jest, żeby nasza witryna zachęciła do kolejnych odwiedzin oraz przekazała wszystkie treści w wygodny dla użytkownika sposób.

 • Nasze dotychczasowe realizacje oraz opinie klientów

  Najlepszą reklamą są pozytywne opinie innych klientów o naszej firmie. Warto dodać imię i nazwisko osoby, która napisała opinie ponieważ zwiększa to wiarygodność opinii oraz naszej firmy. Zwiększa to szansę na skorzystanie z naszej oferty ponieważ potencjalnie klienci czują się zdecydowanie pewniej.

  Firmy usługowe lepiej postrzegane i oceniane są poprzez zrealizowane zlecenia lub projekty. Warto zaprezentować swoje portfolio - klienci będą mogli zobaczyć nasze dotychczasową pracę i jeszcze bardziej przekonać się do naszych usług. Koniecznie musimy pamiętać o wysokiej jakości zdjęciach co będzie dodatkowym atutem.

 

Są to podstawowe elementy, dzięki którym Twoja strona internetowa idealnie będzie pełniła swoją funkcję.

Jeśli potrzebujesz nowoczesne oraz funkcjonalnej strony www zapraszamy do konaku, spełnimy wszystkie wymienione wymagania, dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy indywidualne dobrane rozwiązania do konkretnych rodzajów usług.